Darbo laikas: I-V 8.00 - 18.00
                     VI   8.00 -16.30
                    VII  nedirbame

dddd

RASEINIŲ

MARCELIJAUS MARTINAIČIO

VIEŠOJI BIBLIOTEKA

Už Raseinių, ant Dubysos, / teka saulė, teka, / geltonplaukės puikios visos / šneka ten, oi šneka.

Maironis

Pasakų personažai Girkalnio bibliotekoje

Pereiti prie turinio Renginio dalyvaii

Vasario mėnesį Girkalnio miestelio vaikai buvo pakviesti į bibliotekoje surengtą literatūrinę popietę „Atėję iš knygų", kurioje buvo atidaryta įvairių literatūrinių personažų-lėlių parodėlė.

Į renginio pirmąją dalį susirinko šaunūs ir smalsūs Girkalnio vaikų darželio mažieji kartu su direktore Vaida Urbonaite, auklėtojomis Vilma Dimšliene, Daiva Frišmantiene ir jų padėjėjomis Reda Juzikiene, Vida Vyšniauskiene. Antroje renginio dalyje svečiavosi Girkalnio pagrindinės mokyklos mokiniai su mokytojomis Jūrate Bružiene, Regina Klevinskiene, Danute Kurdeikiene.

Renginyje vaikai susipažino su knygelėmis, knygelių personažais. Vaikai labai mėgsta Trolius Mumius, Pepę Ilgakojinę, Šreką, Mikę Pūkuotuką. Pasidžiaugėme, kad Girkalnio vaikai daug skaito ir tikrai žino, iš kurių pasakų ir knygelių atvykusios lėlės.

Renginį vedė ir daug gražių lėlių pristatė Raseinių rajono viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vedėja Jolanta Gudeikytė. Parodėlę surengti padėjo vaikų skyriaus vyresnioji bibliotekininkė Milda Bulzgienė ir Girkalnio filialo vyresnioji bibliotekininkė Virginija Šileikienė.

Lėlės ir įdomios knygelės pasiliko Girkalnio bibliotekoje, kad vaikai galėtų jomis pasigrožėti ir paskaityti. Tad labai kviečiame tėvelius, vaikus visą kovo mėnesį, vėliau literatūrinių personažų-lėlių parodėlė iškeliaus pas kitus Raseinių rajono jaunuosius skaitytojus.

Vyresn. bibliotekininkė Virginija Šileikienė

Akimirkos iš renginio: