Darbo laikas: I-V 8.00 - 18.00
                     VI   8.00 -16.30
                    VII  nedirbame

RASEINIŲ

MARCELIJAUS MARTINAIČIO

VIEŠOJI BIBLIOTEKA

Už Raseinių, ant Dubysos, / teka saulė, teka, / geltonplaukės puikios visos / šneka ten, oi šneka.

Maironis

„Mes už šviesą 2018“

Pereiti prie turinio

2018 10 30

 

Pasibaigus šiltoms ir šviesioms rudens dienoms, ateina laikas, kai kasdiena tampa vis žvarbesnė ir tamsesnė. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Šiluvos filialas sukvietė Šiluvos gimnazijos mokinius ir jų mokytojas į šviesos moliūgų-žibintų dirbtuves.

Šviesos žibintų gamybai buvo naudojami ryškiaspalviai moliūgai, kuriuos visą savaitę išsijuosę pjaustė, raižė, skaptavo kūrėjai, pasižymėję pavydėtina išmone.

 

Spalio 26 dienos popietę gimnazijos skverelyje išdėlioję moliūgus-žibintus vaikai dūko, šoko, vaidino pasakas, žaidė lauko žaidimus, o pavargę nuo šėlionių galėjo pasivaišinti gardžia moliūgų sriuba, už kurią labai dėkojame UAB „Siglivita" darbuotojoms.

 

Vakarop pradėjus temti mokytojos uždegė žvakutes žibintams, vaikai linksmai bėgiojo nuo vieno žibinto prie kito, neapsispręsdami, kuris gi yra pats gražiausias.

 

Dėkojame vaikams, mokytojoms Jurgai, Nijolei, Zitai, Rasai, Renatai, mamoms, kurios dalyvavo šventėje, didžiuosius moliūgus padovanojusioms Virginijai, Jelenai ir Kristinai. Ačiū už pagalbą ir skleidžiamą Jūsų šviesą ir šilumą.

 

Organizatoriai