Darbo laikas: I-V 8.00 - 18.00
                     VI   8.00 -16.30
                    VII  nedirbame

RASEINIŲ

MARCELIJAUS MARTINAIČIO

VIEŠOJI BIBLIOTEKA

Neturiu kitų dokumentų, išskyrus dainas, / Žodyną, Maironio eilėraščius, seną verpstę: / tik tai gali paliudyti mano teisę į žemę.

Marcelijus Martinaitis

„Prigimtinis kvėpavimas“ – sveikatos kodas

Pereiti prie turinio

2018 10 04

 

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka sėkmingai vykdo projektą „Sveikos visuomenės pradas šeimoje", finansuojamą Raseinių rajono savivaldybės. Įvairiose Viešosios bibliotekos filialuose paskaitas apie sveiką gyvenseną skaitė rajono Švietimo pagalbos tarnybos direktorė, psichologė Reda Kunickienė, vyko susitikimai su knygos „Prigimtinis kvėpavimas" autore Danute Januškiene.

Ši knyga – tarsi vadovėlis žmonėms, norintiems gyventi pagal Gamtos dėsnius.

 

Knygos pratarmėje Danutė kreipiasi į skaitytoją: „Mielas skaitytojau, savo istoriją parašiau tam, kad Jūsų kelias į sveikatą būtų trumpesnis, kad pasiektumėte tobulumo ir sąmonės prašviesėjimo. Mano mokymo metodika pareikalavo iš manęs viso gyvenimo patyrimo, visų žinių ir viso to, kuo esu".

 

Kuo ji yra šiandien netruko įsitikinti spalio 4-ąją į Raseinių Marcelijaus Martinaičio biblioteką sugužėję raseiniškiai, tiksliau – raseiniškės. Garbaus amžiaus knygos autorė papasakojo, kaip ji surado savo kvėpavimo metodiką, padedančią išlikti sveikai ir darbingai. To paties ji mokė atėjusius į susitikimą.

 

Viena yra klausytis, tačiau pačiam atlikti, kad ir nesudėtingus kvėpavimo pratimus – ne taip paprasta. Danutė išties labai nuoširdžiai kiekvienai patarė nenumoti ranka į pagoniškų praktikų išmintį, kurie žinojo ko reikia kūnui ir sielai.

 

Viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja ir projekto „Sveikos visuomenės pradas šeimoje" autorė Danguolė Kasparavičienė padėkojo viešniai už išties įdomų ir naudingą renginį bei įteikė kuklų suvenyrą. Neliko skolinga ir D. Januškienė. Ji bibliotekai padovanojo savo naujausią knygą „Prigimtinis kvėpavimas".

 

Rūta Gudžiūnienė

Autorės nuotraukos.