Darbo laikas: I-V 8.00 - 18.00
                     VI   8.00 -16.30
                    VII  nedirbame

RASEINIŲ

MARCELIJAUS MARTINAIČIO

VIEŠOJI BIBLIOTEKA

Neturiu kitų dokumentų, išskyrus dainas, / Žodyną, Maironio eilėraščius, seną verpstę: / tik tai gali paliudyti mano teisę į žemę.

Marcelijus Martinaitis

Iniciatyva „Atverk duris vasarai“

Pereiti prie turinio

2018 06 12

 

Trečius metus iš eilės Švietimo ir mokslo ministerija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kviečia bendrojo ugdymo mokyklas, daugiafunkcius centrus, dienos centrus, neformaliojo vaikų švietimo mokyklas, muziejus, bendruomenės centrus, bibliotekas ir kitas organizacijas atverti duris vasarą ir suteikti vaikams galimybę prasmingai leisti atostogas.

Prie iniciatyvos „Atverk duris vasarai" prisijungė ir Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka, kadangi ji turi pritaikytą erdvę edukaciniams vaikų užsiėmimams vasarą.

 

Edukacinius užsiėmimus visą vasarą organizuos Informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyrius. Užsiėmimai vyks kiekvieną trečiadienį I-V klasių moksleiviams nuo 14 iki 16 val. Vyks garsiniai skaitymai, literatūrinės valandėlės, įdomiųjų darbelių pamokėlės.

 

Mieli tėveliai, jei neturite galimybių nupirkti savo vaikams vis brangstantį kelialapį į stovyklą ar sumokėti už keliones, biblioteka jums siūlo gerą išeitį – įdomius ir naudingus edukacinius užsiėmimus.

 

Kontaktinis tel. 8 428 51 328

 

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibiotekos informacija