Darbo laikas: I-V 8.00 - 18.00
                     VI   8.00 -16.30
                    VII  nedirbame

RASEINIŲ

MARCELIJAUS MARTINAIČIO

VIEŠOJI BIBLIOTEKA

Neturiu kitų dokumentų, išskyrus dainas, / Žodyną, Maironio eilėraščius, seną verpstę: / tik tai gali paliudyti mano teisę į žemę.

Marcelijus Martinaitis

Sveika, vasarėle!

Pereiti prie turinio

2018 06 04

 

Birželio 1-ąją minime Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Šiluvos gimnazijos ikimokyklinės grupės ugdytiniai šią gražią dieną šventė poilsiavietėje Šiluvos pakraštyje.

Vaikams linksmybes ir staigmenas paruošė Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Šiluvos filialo bibliotekininkė Neringa, Raseinių kūno kultūros ir sporto centro specialistė Šiluvoje Justina, grupės auklėtoja Kristina. Vaikai ieškojo paslėpto lobio, padedami auklėtojos, vadovavosi rastomis nuorodomis, kurios vis artyt ir artyn vedė išsvajotojo lobio link...

 

O kiek džiaugsmo ir klegesio buvo, kai vaikai surado didžiąją lobių skrynią! Gamtos apsuptyje mažieji aktyviai sportavo: mėtė guminį batą, šokinėjo linksmosiomis pėdutėmis, landžiojo draugystės tuneliu, striksėjo lankais tarsi varlytės, suposi ir treniravo savo raumenukus ant poilsiavietėje esančių treniruoklių. Be galo daug laimės suteikė muilo burbulų pūtimas ir jų gaudymas. Bibliotekininkės paraginti, kiekvienas išsirinko sau patinkantį pliušinį žaislą ir visi sudalyvavo akcijoje „Taikos glėbys", kuri vyksta jau ne pirmus metus.

 

Na, o kad vaikučiai vasaros atostogų metu būtų saugūs, ryškūs ir pastebimi, visi sudalyvavo bendruomenės „Aušrinė" surengtoje saugaus eismo akcijoje. Mažieji atsakinėjo į pateiktus klausimus, visi gavo šviesą atspindinčių dovanėlių, kuriomis taip pat labai džiaugėsi. Vaikai vienas kitam priminė, kaip reikia elgtis einant keliu, prie vandens telkinių, poilsinėse zonose, o mums liko tik pasidžiaugti mažųjų tokiomis puikiomis žiniomis apie saugų eismą ir deramą elgesį gamtoje.

 

Linkime visiems gražios ir nepamirštamos vasaros!

 

Neringa Aleksandravičiūtė,

RMMVB Šiluvos filialo vyresn. bibliotekininkė

Daugiau nuotraukų