Darbo laikas: I-V 8.00 - 18.00
                     VI   8.00 -16.30
                    VII  nedirbame

RASEINIŲ

MARCELIJAUS MARTINAIČIO

VIEŠOJI BIBLIOTEKA

Neturiu kitų dokumentų, išskyrus dainas, / Žodyną, Maironio eilėraščius, seną verpstę: / tik tai gali paliudyti mano teisę į žemę.

Marcelijus Martinaitis

Raseiniuose lankėsi bestselerių autorė

Pereiti prie turinio

2015 05 11

Knyga yra išskirtinis žmonijos išradimas. Tai lyg durys į svajonių pasaulį, kurias pravėrę galime pasižvalgyti po slapčiausius pasaulio kampelius, paklajoti svajonių takais. Tačiau pirmiausia tas duris kažkas turi padaryti, sukurti. O ši misija skirta talentu apdovanotiems žmonėms – rašytojams. šių metų gegužės 11 d. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje lankėsi toks žmogus – populiariausių pastarųjų metų lietuviškų romanų autorė rašytoja Irena Buivydaitė-Kupčinskienė.

 

Bibliotekos viešnia jau išleido 12 romanų ir dabar rengia naujos knygos rankraštį – tikimasi, kad skaitytojus šis kūrinys pasieks kitais metais. Gaila, tačiau naujo romano pavadinimo autorė neatskleidė. Be to ji aktyviai verčia iš anglų kalbos, jau pasirodė 43 I. Buivydaitės išverstos D. Kindersley, B. Cartland, M. Puzo ir kitų autorių knygos. Tačiau Lietuvos (tame tarpe ir Raseinių) skaitytojų širdis pirmiausia pavergė pačios I Buivydaitės romanai. Bibliotekos salėje susirinkę skaitytojai turėjo retą galimybę pabendrauti su Raseiniuose pirmą kartą apsilankiusia mėgstama rašytoja, sužinoti kai kuriuos jos biografijos faktus, praverti kūrybinės virtuvės duris. Ne vienam šį susitikimą primins knyga su autorės autografu.

Bibliotekos informacija

thumb dsc 0442

Straipsnio nuotraukos