Darbo laikas: I-V 8.00 - 18.00
                     VI   8.00 -16.30
                    VII  nedirbame

RASEINIŲ

MARCELIJAUS MARTINAIČIO

VIEŠOJI BIBLIOTEKA

Neturiu kitų dokumentų, išskyrus dainas, / Žodyną, Maironio eilėraščius, seną verpstę: / tik tai gali paliudyti mano teisę į žemę.

Marcelijus Martinaitis

Europa ir mes

Pereiti prie turinio

2018 05 10

Gegužės 9 d. Nemakščių bibliotekoje surengta edukacinė- kūrybinė laboratorija ,,Europa ir mes". Tikslas- įdomesne forma paminėti Europos Sąjungos dieną. Dalyvavo I- IV klasių Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos mokiniai.

Pirmiausia bibliotekininkė vaikams papasakojo apie Europos Sąjungą, Lietuvos įstojimą ir svarbią reikšmę mūsų valstybės stiprėjimui bei saugumui. Tada mažieji sėdo prie stalų, kur jų laukė balto popieriaus lapai, dažai bei teptukai. Bibliotekininkė plačiai aptarė, kaip būtų galima piešiniu apmąstyti mūsų vietą Europoje ir, žinoma, paskatino galvoti savarankiškai. Vaikams dirbant, dar vis buvo paklausiama, siekiant įsitikinti, kaip jie suprato įžanginį pasakojimą. Tas laisvas pokalbis irgi teikė minčių kūrybai. Įdomu, kad daugelio darbeliuose ,,plevėsuoja" Lietuvos trispalvė, piešinėlių turinys tikrai labai įvairus, skatinąs pamąstyti, kaip savitai perteikta mintis.

Baigę dalyviai rodė visiems savo piešinį, aiškino, ką norėję juo pasakyti. Tada visi išėjo į lauką ir dangun pakilo vaikų paleisti balionai, palydėti nuoširdaus mažųjų noro, kad Europos tautos gyventų gražioje bendrystėje, taikoje. Paskutinis malonaus užsiėmimo momentas- pasivaišinimas gardžiu pyragu.

Nemakščių filialo

vyresn. bibliotekininkė Aušra Užmedzkienė

 

thumb dsc07549

Renginio nuotraukos