Darbo laikas: I-V 8.00 - 18.00
                     VI   8.00 -16.30
                    VII  nedirbame

RASEINIŲ

MARCELIJAUS MARTINAIČIO

VIEŠOJI BIBLIOTEKA

Neturiu kitų dokumentų, išskyrus dainas, / Žodyną, Maironio eilėraščius, seną verpstę: / tik tai gali paliudyti mano teisę į žemę.

Marcelijus Martinaitis

Poezijos ir dainos popietę „Gyvenimo knyga"

Pereiti prie turinio

2018 05 10

Pasak poeto Paulius Širvio, „poezija – visų pirma – svajonė, jausmas ir muzika, meilė ir neapykanta, apmaudas ir ilgesys, nuoširdus vaiko juokas ir mąstančio žmogaus sarkazmas, verksmas su ašarom ir ašaros be ašarų... Viskas, kas žmogiška."

 

Saulėtą gegužės popietę RMMVB Sujainių filialo lankytojai, bičiuliai, poezijos gerbėjai rinkosi į poezijos ir dainos popietę „Gyvenimo knyga", skirtą spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną paminėti.

 

Popietės svečias poetas Alfonsas Vaičiulis trumpai papasakojęs apie save, paskaitė pluoštelį savo eilėraščių. Poeto eilės apie gyvenimo prasmę, meilę, tėvynę. Visus maloniai nuteikė.

 

Mus visus džiugino gitaros skleidžiamomis Alfonso eilėmis kurtos melodijomis tautodailininkė, dainininkė Elvyra Vaštakienė. Klausantis jų, prisiminimai mus nešė į gimtą kraštą, kiemą, pas mylimus žmones.

 

O keli popietės dalyviai gavo po poezijos knygelę, su mintimi, kad, paskaitytų savo sieloms artimus poeto eilėraščius. Laimė nusišypsojo Jovitai, Janinai ir bibliotekininkei Danelijai.

 

Savo kūrybos eilėraščius skaitė ir Raseinių literatų klubo „Dubysa" narys Pranas Laurinavičius. Buvo labai nuoširdu ir jaudino.

Ačiū visiems už šiltai, dvasingai praleistą valandėlę.

Danelija Laurinavičiūtė

RMMVB Sujainių filialo vyresn. bibliotekininkė

Nuotraukos Pr. Laurinavičiaus

thumb dsc09976

Renginio nuotraukos