Darbo laikas: I-V 8.00 - 18.00
                     VI   8.00 -16.30
                    VII  nedirbame

RASEINIŲ

MARCELIJAUS MARTINAIČIO

VIEŠOJI BIBLIOTEKA

Neturiu kitų dokumentų, išskyrus dainas, / Žodyną, Maironio eilėraščius, seną verpstę: / tik tai gali paliudyti mano teisę į žemę.

Marcelijus Martinaitis

Edukacinis užsiėmimas Šiluvoje Europos dienai paminėti

Pereiti prie turinio

2018 05 09

Gegužės 8 -ąją, pasitinkant Europos gimtadienį, vyko ne tik dviračių žygis į Lyduvėnus ir ten surengta šventinė popietė, bet ir edukacinis užsiėmimas Šiluvoje. Šiluviškius Europos dienos organizatoriai pakvietė susitikti su tautodailininke Inija Ambroziene ir pasimokyti šiaudinių sodų rišimo subtilybių. Juk šiaudiniai sodai, kuriuos taip puikiai riša Inija, yra vienas iš kultūros paveldo objektų. Tad labai svarbu, kad jis neišnyktų, kad kuo daugiau žmonių mokėtų ir galbūt pasipuoštų savo gyvenamąsias patalpas. Inija ne tik pamokė, kada rinkti, kaip pasiruošti šiaudus, bet ir pademonstravo savo sukauptą literatūrą, kuri gali padėti toliau mokytis ir tobulėti, tiems kas susidomės rišimu.

"Sodo gražume- Žemės galia" edukacinis renginys pralėkė labai greitai, kadangi visos dalyvės gana aktyviai įsijungė į veiklas. ir kiekviena susirišo ir namo išsinešė po miniatiūrinį soduką bei pavasarį ant sparnų parnešusį paukštuką.

ir visai nesvarbu, kad atsisveikinat su Šiluva vakaro saulė jau buvo nuauksinusi bažnyčios bokštus, o kol pasiekėme namus - jau ir visai prie laidos ji buvo - išsinešėme žinias ir šilumą darbščių rankų, kurios gali kurti puikius darbelius.

Neilgam atsisveikinome su Šiluva ir šiluviškiais - rytoj tęsime Europos dienos renginius ir kviesime visus susitikti mokykloje bei kultūros centre. Jūsų laukia dar daug gražių, prasmingų susitikimų.

Edukacinis užsiėmimas

Renginio akimirkos