Darbo laikas: I-V 8.00 - 18.00
                     VI   8.00 -16.30
                    VII  nedirbame

RASEINIŲ

MARCELIJAUS MARTINAIČIO

VIEŠOJI BIBLIOTEKA

Neturiu kitų dokumentų, išskyrus dainas, / Žodyną, Maironio eilėraščius, seną verpstę: / tik tai gali paliudyti mano teisę į žemę.

Marcelijus Martinaitis

Susitikimas su A. Grupas ir K. Valioniu Verėduvos bibliotekoje

Pereiti prie turinio

2018 04 16

 

Šiltą balandžio 14-osios popietę Verėduvos bibliotekoje vyko susitikimas su Aldona Grupas ir dainininku Kęstučiu Valioniu.

A. Grupas pristatė savo antrąją knygą „Sesele, duok man tabletę nuo mirties...". Knygoje pasakojama apie tai, ką teko išgyventi autorei dirbant medicinos sesele, slaugytoja.

 

Tai pasakojimas apie darbo paieškas Anglijoje, profesinę veiklą, kasdienybę. Apie tai, kaip slaugytojos profesija tapo daugiau negu darbas.

 

Aldona Grupas dvylika metų dirba slaugytoja įvairiuose slaugos namuose, ligoninėse Anglijoje, padeda silpniems ir seniems žmonėms išgyventi skausmą, vienatvę. Knyga „Sesele, duok man tabletę nuo mirties..." – antroji autorės knyga. Pirmojoje autorė tyrinėjo lietuvių kelius į Angliją, pasakojo, kaip jiems čia sekėsi gyventi ir išlikti lietuviais.

 

Susitikimo metu savo dainomis susirinkusiuosius linksmino dainininkas Kęstutis Valionis.

 

Klausantis Aldonos Grupas knygos pristatymo ir Kęstučio Valionio dainų laikas praėjo nepastebėtai. Norintys pabendrauti su autore, užduoti klausimų ar įsigyti jos knygą išsirikiavo eilutėje. Abi savo knygas autorė padovanojo Verėduvos bibliotekai.

 

Erika Andzelytė,

RMMVB Verėduvos filialo vyresn. bibliotekininkė