Darbo laikas: I-V 8.00 - 18.00
                     VI   8.00 -16.30
                    VII  nedirbame

RASEINIŲ

MARCELIJAUS MARTINAIČIO

VIEŠOJI BIBLIOTEKA

Už Raseinių, ant Dubysos, / teka saulė, teka, / geltonplaukės puikios visos / šneka ten, oi šneka.

Maironis

Susitikimai su vaikų rašytoja, dailininke Ramune Savickyte

Pereiti prie turinio

 2018 03 09

 

Kovo 9-ąją Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje ir Ariogalos filiale įvyko pradinių klasių moksleivių susitikimas su vaikų rašytoja, „Adelės dienoraštis" autore ir dailininke Ramune Savickyte.

Ramunė pakerėjo vaikus bendravimo maniera, kūrybiniais sugebėjimais ir įdomiomis Adelės istorijomis. Ji ne tik kalbėjo, tačiau parodė vaikams, kaip paprasta piešti, rašyti dienoraštį, iš kurio vėliau ir gimsta knygelės labai artimos kiekvienam skaitančiajam.

 

Kad Ramunė yra labai vaikų mylima, išdavė jų išlaisvintos emocijos, kurios liejosi laisvai ir nuoširdžiai. Rašytoja padėkojo vaikams, kurių dėka jos knygelės „Adelės dienoraštis. Ruduo", „Adelės dienoraštis. Žiema" pateko į geriausių knygų vaikams penketuką.

 

Netrukus dienos šviesą išvys „Adelės dienoraštis. Pavasaris", o ketvirtajai „Adelės dienoraštis. Vasara" rašytoja jau rikiuoja istorijas mintyse ir užrašuose.

 

Ramunė minėtas knygutes padovanojo pradinukų mokytojoms ir bibliotekoms, kuriose ji lankėsi.

 

Susitikimai su įžymiais lietuvių rašytojais ir dailininkais – tai projekto „Dailininkas ir vaikiška knyga" tęsinys, kuris finansuojamas Lietuvos respublikos kultūros ministerijos ir Lietuvos kultūros tarybos.

 Daugiau nuotraukų

https://lrkm.lrv.lt/

http://www.ltkt.lt/

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos informacija