Darbo laikas: I-V 8.00 - 18.00
                     VI   8.00 -16.30
                    VII  nedirbame

RASEINIŲ

MARCELIJAUS MARTINAIČIO

VIEŠOJI BIBLIOTEKA

Neturiu kitų dokumentų, išskyrus dainas, / Žodyną, Maironio eilėraščius, seną verpstę: / tik tai gali paliudyti mano teisę į žemę.

Marcelijus Martinaitis

Elvyra Vaštakienė – dainuojanti tautodailininkė

Pereiti prie turinio

2017 12 01

 

Pirmąją baltos žiemos dieną Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos dailės galerijoje atidaryta tautodailininkės Elvyros Vaštakienės tapybos darbų paroda.

Parodos autorę pristatė ir apie jos kelią į kūrybą papasakojo Raseinių tautodailininkų bendrijos „Sodžius" pirmininkė Nijolė Rimkienė. Anot Nijolės, Elvyra Vaštakienė yra linksmas ir pozityvus žmogus, todėl ir jos paveiksluose dominuoja šviesūs, švelnūs spalvų tonai, išryškinantys gamtos žavesį, kuris neatsiejamas su gyvūnija.

 

Tapyti paveikslus Elvyra pradėjo 2002-aisiais, o pirmąją autorinę tapybos darbų parodą 2004 metais surengė Ariogaloje. Ji – veikli Lietuvos tautodailininkų sąjungos narė, eksponuojanti savo darbus Liaudies meno parodose Kelmėje, Kaune, aktyviai dalyvauja Ariogalos bendruomenės gyvenime, dažna literatų klubo „Atgaiva" dalyvė.

 

Susirinkusieji žavėjosi ne tik šiltais paveikslais, bet maloniai klausėsi dainų, kurioms ir žodžius, ir muziką kuria pati Elvyra. Jos dainos – melodingos, jautrios, įkvėptos dvasinės būsenos.

 

Autorę parodos atidarymo proga pasveikino ir sėkmės kūryboje palinkėjo Raseinių tautodailininkų bendrijos „Sodžius" pirmininkė Nijolė Rimkienė, bendrijos nariai, Viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja Danguolė Kasparavičienė ir kt.

 

Paroda veiks visą gruodžio mėnesį, tad būtinai aplankykite ją.

 

Rūta Gudžiūnienė

Autorės nuotr.