Darbo laikas: I-V 8.00 - 18.00
                     VI   8.00 -16.30
                    VII  nedirbame

RASEINIŲ

MARCELIJAUS MARTINAIČIO

VIEŠOJI BIBLIOTEKA

Už Raseinių, ant Dubysos, / teka saulė, teka, / geltonplaukės puikios visos / šneka ten, oi šneka.

Maironis

Garsinio skaitymo valandėlė „Kartą gyveno katinas...“

Pereiti prie turinio

2017 10 10

 

Lietingą spalio 10 dieną Viduklės miestelio bibliotekoje vyko garsinis skaitymas mažiesiems „Kartą gyveno katinas...".

Pravesti šį garsinį skaitymą atvyko Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyriaus vedėja Jolanta Gudeikytė. Jos pasiklausyti buvo pakviesti Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos priešmokyklinukų grupė „Bitutė". Juos atlydėjo auklėtoja Vaida Naujokaitienė.

 

Vaikų literatūros skyriaus vedėja vaikučius supažindino su žaisliukais-katinukais, knygelėmis, paskaitė Emily Horn ir Pawel Pawlek knygutę „Atsiprašau, ar jūs ragana". Iš šios knygutės vaikai sužinojo apie katiną vardu Herbertą. Pasirodo, kad raganos labai myli juodus katinus. Vaikai labai noriai pasakojo apie savo namuose laikomus katinėlius, vardijo jų vardus, klausėsi skaitomų knygučių apie šiuos gyvūnus, smagiai bendravo vieni su kitais.

 

Sustoję prie didelio stalo vaikai ant baltų lapelių turėjo nupiešti po katinėlį ir parašyti savo vardą. Visiems sekėsi puikiai ir visi gavo saldainių. Iš bibliotekos vaikai išėjo žvalūs ir patenkinti. Ačiū vaikų literatūros skyriaus vedėjai Jolantai ir auklėtojoms. Iki kito mūsų susitikimo!

 

Janina Gečaitė,

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos

Viduklės filialo vyresn. bibliotekininkė