Darbo laikas: I-V 8.00 - 18.00
                     VI   8.00 -16.30
                    VII  nedirbame

RASEINIŲ

MARCELIJAUS MARTINAIČIO

VIEŠOJI BIBLIOTEKA

Už Raseinių, ant Dubysos, / teka saulė, teka, / geltonplaukės puikios visos / šneka ten, oi šneka.

Maironis

Šiluvos bibliotekoje paminėta Pasaulinė gyvūnų globos diena

Pereiti prie turinio

2017 10 06

 

Kasmet spalio 4 dieną visas pasaulis švenčia Gyvūnų dieną. Jos esmė – prisiminti ir kartu pasidžiaugti, kokią svarbą mūsų gyvenime turi gyvūnai. Spalio 4 d. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Šiluvos filiale buvo surengta popietė vaikams „Mano augintinis".

Popietės metu vaikai sužinojo apie Pasaulinę gyvūnijos (šv. Pranciškaus Asyžiečio, gyvūnų globėjo) dieną, bei 5 gyvūnų laisves: laisvę nejausti alkio ir troškulio, nejausti nepatogumo, nejausti baimės ir nerimo, nejausti skausmo, nebūti sužeistam ir nesirgti, išreikšti normalų elgesį. Šiluvos gimnazijos mokinė Kristina priminė, kad į gyvūnus negalima žiūrėti kaip į daiktus, kuriems atsibodus juos galima išmesti. Gyvūnėliais reikia rūpintis, nepalikti jų likimo valiai, jiems reikia meilės ir priežiūros, o svarbiausia nebūti abejingiems.

 

Vaikai papasakoję apie savo naminius gyvūnus: jų vardus, įpročius, išdaigas, maistą - piešė savo mylimiausią gyvūną, piešinukai sugulė į nuotaikingą knygutę „Mano augintinis", kuria galės pasigrožėti visi bibliotekos lankytojai

Neringa Aleksandravičiūtė

Raseinių MMVB Šiluvos filialo

vyresn. bibliotekininkė