Darbo laikas: I-V 8.00 - 18.00
                     VI   8.00 -16.30
                    VII  nedirbame

RASEINIŲ

MARCELIJAUS MARTINAIČIO

VIEŠOJI BIBLIOTEKA

Už Raseinių, ant Dubysos, / teka saulė, teka, / geltonplaukės puikios visos / šneka ten, oi šneka.

Maironis

Gražus renginys Butkiškėje

Pereiti prie turinio

2017 04 11

 

Balandžio 8 d. Butkiškėje vyko susitikimas su rašytoja, trijų knygų autore, kino ir teatro aktore, charizmatiškąja, temperamentingąja, žaviąja Nijole Narmontaite ir jos vyru, lektoriumi, „Tūkstantmečio odisėja" XI etapo jachtos „Ambersail" vienu iš kapitonų, knygos „GYVENIMAS AUDROJE: kaip išlikti sausam" autoriumi Pauliumi Kovu.

 

Renginį organizavo Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Butkiškės filialas.

 

Ir tegul gailisi tie, kurie patingėjo ateiti į šį susitikimą. Tokią pilietiškumo pamoką nedažnai gauname, kurią mums perteikė P. Kovas pasakodamas apie kelionę jachta, apie susitikimus su užsienyje gyvenančiais lietuvių bendruomenių nariais, tautiškos giesmės giedojimas visuose pasaulio kampeliuose.

 

Aktorės pasirodymas visus prajuokino iki ašarų. Taip atpasakoti, pavaidinti komiškas istorijas, kurias išklausiusi ir užrašiusi iš susitikimų su kolegomis aktoriais, režisieriais, kasininkėmis ir kt. pateikti knygose, gali tik talentinga, energija trykštanti Nijolė. Jos suvaidinti mini spektakliai – kaip ji stojo į aktorinį, jos žemaitiška prigimtis, tarmė sukėlė daug plojimų ir juoko.

 

Nuoširdžiai dėkojome už malonias akimirkas praleistas kartu.

 

Vilma Augustinavičienė,

Butkiškės filialo bibliotekininkė