Skelbimai ir naujienos

Sakralinės muzikos ir poezijos valanda „Giesmė ir žodis Tavo garbei“

2018 08 17

Raseinių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje kasmet vyksta Žolinės atlaidai, kurių metu tikintieji švenčia Švč. Mergelės Marijos ėmimą į dangų dieną. Tai šventė suburianti parapijos gyventojus ir jos svečius. Žolinės šventės šaknys ir pavadinimas slypi dar gilioje senovėje. Šią dieną švenčiama visuotinė augmenijos branda ir dėkojama už naują derlių. Diena – suburianti, vienijanti, primenanti, kad turime šimtametes tradicijas. Diena – kviečianti sustoti, apmastyti, padėkoti už duoną ir žodį, už kultūros klodus sukurtus, sukauptus ir šiandien mums visiems taip gražiai profesionaliai atskleistus sakralinės muzikos ir poezijos valandoje „Giesmė ir žodis tavo garbei".

Skaityti daugiau...

Žolinės šventė Gruzdiškėje

2018 08 13

 

Rugpjūčio 10 d. gruzdiškiečiai ir kraštiečiai rinkosi į RMMVB Gruzdiškės filialo biblioteką paminėti tradicinę Žolinės šventę „Besibaigianti vasara kvepia žolynais", skirtą Valstybės šimtmečiui.

Skaityti daugiau...

Paupiškių edukacinė išvyka į gamtą

2018 08 13

 

Saulėtą liepos mėnesio popietę Paupio bibliotekos skaitytojams buvo suorganizuota išvyka į gamtą „Dosnūs mūsų žolynėliai".

Skaityti daugiau...

Dviguba šventė Sujainiuose

2018 08 16

 

„Žolinė – pati gražiausia besibaigiančios vasaros šventė. Joje susitinka ilgiau nesimačiusios giminės, draugai, pažįstami. Per Žolinę kaimų bendruomenė „Sujainiai" paminėjo ir savo 15-kos metų gyvavimo jubiliejų „Bendruomenės jubiliejus – mūsų bendrystės šventė".

Skaityti daugiau...

Sakralinės muzikos ir poezijos valanda „Giesmė ir žodis Tavo garbei“

2018 07 17

 

SKELBIMAS


Rugpjūčio 15 d. 13.30 val. Raseinių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje – sakralinės muzikos ir poezijos valanda „Giesmė ir žodis Tavo garbei".

Skaitykite skelbimą...

Danielės paveikslai, dedikuoti Anapilin išėjusiai Editai Sprauniūtei

2018 08 03

 

Rugpjūčio 2-ąją Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos dailės galerijoje atidaryta Stanislavos Klemės tapybos darbų paroda.

Skaityti daugiau...

Kraštiečio Jono Sąlygos kūrybos vakaras Kaulakių bibliotekoje

2018 08 04

 

Karštas rugpjūčio 2-osios pavakarys nesutrukdė į Kaulakių biblioteką ateiti, atvažiuoti tiems, kurie nekantriai laukė susitikimo su kraštiečiu, dr., prof., VšĮ Klaipėdos jūrininkų ligoninės vadovu Jonu Sąlyga ir Kauno dramos teatro aktore, skaitove, Klaipėdos universiteto docente Virginija Kochanskyte.

Skaityti daugiau...

Stanislavos Klemės tapybos darbų parodos atidarymas

2018 07 10

 

 SKELBIMAS


Rugpjūčio 2 d. 17 val. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje tautodailininkės Stanislavos KLEMĖS tapybos darbų parodos atidarymas. Maloniai kviečiame apsilankyti.

Vasaros garsinis skaitymas

2018 08 01

 

Liepos 30 dieną Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Sujainių filiale organizuotas garsinis skaitymas „Mano batai buvo du", skirtas vaikų poezijos klasiko Kosto Kubilinsko 95-osioms gimimo metinėms.

Skaityti daugiau...

Kraštiečio, prof. Jono Sąlygos kūrybos vakaras

2018 07 23

 

SKELBIMAS

 

Rugpjūčio 2 d. 18 val. KAULAKIŲ bibliotekoje – kraštiečio, prof. Jono Sąlygos kūrybos vakaras „Jūra – mano širdies muzika". Vakarą ves ir poeziją skaitys aktorė Virginija Kochanskytė. Kviečiame ir laukiame!

Tautodailės paroda Verėduvoje

2018 07 31

 

Liepos 27 d. į Verėduvos biblioteką atkeliavo virš metų po bibliotekas keliaujanti tautodailės paroda „Prikelti antram gyvenimui". 2017 01 17 dieną paroda pirmą kartą buvo eksponuojama Šiaulėnų bibliotekoje. Verėduvos biblioteka – 20-oji parodos vieta.

Skaityti daugiau...