Skelbimai ir naujienos

Besiruošiantiems laikyti Europos egzaminą

2018 04 20

 

SKELBIMAS

 

Balandžio 26 d. 16 val. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje svečiuosis ES tarnautojas, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas, užsienio lietuvių veikėjas Arnoldas Pranckevičius, kuris praves Europos pamoką būsimiems egzamino, vyksiančio gegužės 9-ąją dieną, dalyviams. Maloniai kviečiame dalyvauti.

M. Martinaičio knygų „Vakar ir visados“, „ Viskas taip ir liks. 1988-2013 metų užrašai“ sutiktuvės

2018 04 11

 

SKELBIMAS

 

Balandžio 23 d. 16 val. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje – M. Martinaičio knygų „Vakar ir visados", „ Viskas taip ir liks. 1988-2013 metų užrašai" sutiktuvės su Valentinu Sventicku. Kviečiame dalyvauti.

XVIII Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginiai

2018 04 18

 

Šių metų balandžio 23–29 dienomis, Nacionalinės bibliotekų savaitės dienomis, kaip ir kasmet, Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose bus rengiami knygų pristatymai, susitikimai su skaitytojais, bendruomene, veiks kūrybinės laboratorijos, edukaciniai užsiėmimai.

Skaitykite skelbimą....

2 proc. pajamų mokesčio paskirkite bibliotekoms!

2018 04 04

Skirkite 2 proc. paramą bibliotekoms!


Paremdami bibliotekas Jūs investuojate į informaciją, žinias ir kultūrą.

Balandžio 23-ioji – Pasaulinė knygos diena

2018 04 04

 

Laisvė skaityti!

„Norime, kad mūsų vaikai skaitytų, leiskime jiems skaityti!" – tokiu sakiniu savo pranešimą praėjusiais metais konferencijoje „Raštingumas skaitmeniniame amžiuje" baigė lektorė iš Turku universiteto (Suomija) Juli Anna Aerila.

Skaityti daugiau...

Susitikimas su alergijos eksperte Rūta Dubakiene

2018 04 19

 

Balandžio 18 d. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje raseiniškiai išklausė gydytojos alergologės, prof., hab. medicinos daktarės Rūtos Dubakienės paskaitą „Lietuvos gyventojų alergijos problemos", uždavė profesorei klausimų, į kuriuos ji mielai atsakė.

Skaityti daugiau...

Susitikimas su rašytoju Edmundu Malūku

2018 04 19

 

Žaiginio ir Kaulakių bibliotekose vyko susitikimai su vienu populiariausių Lietuvos rašytoju Edmundu Malūku ir jo naujausio istorinio romano „Vytauto žemė" pristatymas.

Skaityti daugiau...

Paminėtas talentingo kraštiečio jubiliejus

2018 04 17

 

Aš užaugau kartu su sodybos beržais.

Ir su vyšniom anksti pražydėjau gegužy,

Kur kas rytą mane prisikeldavo žaist

Upeliukas skubus, akmenėliuos sudužęs...

                                   Antanas Cibulskis

 

Balandžio 14 d. šių eilių autoriui, talentingam Betygalos krašto poetui Antanui Cibulskiui, gimusiam Pakalniškių kaime, būtų sukakę 85-eri.

Skaityti daugiau...

Linkėjimai Lietuvai

2018 04 16

 

Betygalos biblioteka prisijungė prie Dubysos regioninio parko direkcijos organizuotos akcijos „100 paukščių žinia Lietuvai".

Skaityti daugiau...

Susitikimas su A. Grupas ir K. Valioniu Verėduvos bibliotekoje

2018 04 16

 

Šiltą balandžio 14-osios popietę Verėduvos bibliotekoje vyko susitikimas su Aldona Grupas ir dainininku Kęstučiu Valioniu.

Skaityti daugiau...

Šimtas spalvotų paukščių sutūpė medelyje

2018 04 13

 

RMMVB Sujainių filialo biblioteka aktyviai dalyvauja daugelyje akcijų. Taip savo lankytojams yra suteikima galimybę kaskart patirti naujų įspūdžių, emocijų, įgyti žinių, turiningai praleisti laiką.

Skaityti daugiau...