Skelbimai ir naujienos

Stanislavos Klemės tapybos darbų parodos atidarymas

2018 07 10

 

 SKELBIMAS


Rugpjūčio 2 d. 17 val. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje tautodailininkės Stanislavos KLEMĖS tapybos darbų parodos atidarymas. Maloniai kviečiame apsilankyti.

Sakralinės muzikos ir poezijos valanda „Giesmė ir žodis Tavo garbei“

2018 07 17

 

SKELBIMAS


Rugpjūčio 15 d. 13.30 val. Raseinių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje – sakralinės muzikos ir poezijos valanda „Giesmė ir žodis Tavo garbei".

Skaitykite skelbimą...

Vasaros diena, skirta literatų kūrybos pristatymui

2018 07 16

 

Kūryba – tai žmogaus jausmų meninė išraiška. Vieniems ji tarsi džiaugsmo daina, padedanti išgyventi sudėtingose situacijose, suteikianti viltį bei galimybę pabėgti nuo realybės, kitiems – lyg širdies klyksmas, neleidžiantis ramiai gyventi. Tačiau galime neabejoti, kad kūryba žmones vienija.

Skaityti daugiau...

Vasaros diena Stanevičių sodyboje

2018 07 11

 

Liepos 10 d. Nemakščių biblioteka savo skaitytojams suorganizavo pažintinę ekskursiją „Iš mūsų tautos istorijos". Vykome į Viduklės krašto tautosakos rinkėjo, rašytojo Simono Stanevičiaus sodybą-muziejų.

Skaityti daugiau...

Aktyviausiems skaitytojams – išvyka prie ežero

2018 07 12

 

Liepos 11 d. su aktyviausiais Nemakščių bibliotekos skaitytojais išsiruošėme į Zitos ir Andriaus Šalčių sodybą prie ežero. Vyresniuosius šeimininkas atvežė mašina, o vaikai važiavo dviračiais, lydimi nuolatinės renginių talkininkės Emilijos Daujotienės.

Skaityti daugiau...

Pasakos gestų kalba

2018 07 13

 

Vaikystė – pirmiausia – mama, tėtis ir pasakos. Turėti galimybę sekti pasakas yra taip pat svarbu kaip ir jų klausytis, kuomet užsimezgusio tarpusavio ryšyje gimsta žinojimas apie pasaulį ir pa(si)tikėjimas savimi.

Skaityti daugiau...

Sveikos mitybos popietė Nemakščių bibliotekoje

2018 07 10

 

Liepos 9 d. Nemakščių bibliotekoje vyko sveikos mitybos popietė ,,Uogelės užeigėlė". Pradžioje vaikai kūrė reklaminį šūkį, kviečiantį maitintis sveikai. Bibliotekininkė Aušra Užmedzkienė papasakojo, koks maistas yra labai svarbus subalansuotai paauglių mitybai, kokie pagrindiniai sveikos mitybos principai.

Skaityti daugiau...

Kalnujų bibliotekoje viešėjo Andrius Džeisonas iš JAV

2018 07 10

 

Jau antrą vasarą iš eilės į Kalnujų miestelio biblioteką atvyko Andrius Džeisonas Mosteika su tėveliu Dariumi ir seserimi Leila iš Niu Džersio valstijos Engelvudo miesto (Amerikoje) bei seneliais.

Skaityti daugiau...

Mindaugo karūnavimo diena pažymėta ne tik tautiška giesme

2018 07 10

 

Liepos 6 dieną Šiluvos turgaus aikštėje rinkosi šiluviškiai ir miestelio svečiai paminėti Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną.

Skaityti daugiau...

Bendruomenės kviečiamos dalyvauti projekte „Prisijungusi Lietuva“

2018 06 26

 

Naujo projekto „Prisijungusi Lietuva": efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė" komanda kviečia nepraleisti puikios galimybės tapti sėkmingai išmaniomis technologijomis besinaudojančia bendruomene. Tokia, kurios žmonės neribotai bendrauja su visu pasauliu, saugiai apsiperka internete, naudojasi viešosiomis paslaugomis nekeldami kojos iš namų ir pan.

 

Skaityti daugiau...

Paroda „Neregėta Lietuva“

2018 06 21

 

SKELBIMAS

 

Liepos 2-15 dienomis Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje (I aukšto fojė) veiks paroda „Neregėta Lietuva". Kviečiame apsilankyti!